Monday, November 28, 2022
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniYlber Sela: Duhet të gjithë të angazhohemi për rrugën evropiane

Ylber Sela: Duhet të gjithë të angazhohemi për rrugën evropiane

Në emisionin Klan Debat analisti Ylber Sela tha se duhet të gjithë të angazhohemi për rrugën evropiane.

”Tek unë kur vinin studentët një numër i vogël dinin për Unionin Evropian dhe duhej të spjegoja sipas programit, pra për këtë duhet të kontriboj edhe qeveria. Duhet gjithë të punojmë për atë sepse e ardhmja jonë është Evropa” – deklaroi Ylber Sela.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments