Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniYlber Sela dhe Fatmir Iseni në takim me Adem Avziun; sekretarin shtetërorë

Ylber Sela dhe Fatmir Iseni në takim me Adem Avziun; sekretarin shtetërorë

Sekretari shtetërorë në Ministrinë e shoqërisë informative dhe administratë, Adem Avziu sot ka pritur në një takim pune drejtorin e Agjencisë për zbatimin e ligjit të gjuhëve z. Ylber Sela si dhe drejtorin e Inspektoratit për zbatimin e ligjit të gjuhëve Fatmir Iseni.

Me këtë rast Ministria e shoqërisë informative dhe administratë si bartës i përgjegjësive për sistematizim, sekretari shtetërorë Avziu ju ka ofruar bashkëpunim të mirëfilltë këtyre dy institucioneve që janë të reja dhe në formim e sipër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments