Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniXhaferi: Edhe fëmija im ka të drejtë të pranohet në punë

Xhaferi: Edhe fëmija im ka të drejtë të pranohet në punë

Edhe fëmija im ka të drejtë të konkurrojë dhe të pranohet në punë, thotë kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi pas reagimeve për zgjedhjen e djalit të tij Barletit, për prokurorë. Thotë se për shkak të pozitës së tij, është sulmuar dhe se Antikorrupsioni tashmë ka marrë vendim për këtë çështje, respektivisht nuk ka hapur rast.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments