Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniXhaferi e mbyll seancën: Qeverisë nuk i është votuar mosbesimi

Xhaferi e mbyll seancën: Qeverisë nuk i është votuar mosbesimi

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi tha se është konstatuar se Qeverisë nuk i është votuar mosbesim dhe se ajo vazhdon me punën e saj.
“Materia e parashikuar për sot është shterur dhe e mbyllë këtë seancë dhe konstatoj se seanca është e mbyllur”, tha Talat Xhaferi, raporton SHENJA.
Në seancën ishin prezent nga kabineti qeveritarë ndërsa në mesin e tyre edhe kryeministri Zoran Zaev.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments