Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSot bëhet një vit pa profesorin Hamit Merko, humanistin e shquar nga...

Sot bëhet një vit pa profesorin Hamit Merko, humanistin e shquar nga Ladorishti

Një vit më parë, një lajm i rëndë pikëlloi dhe tronditi Ladorishtin dhe mbarë Strugën.

Një vit më parë ndërroi jetë prof.Hamit Merko, profesor i gjermanishtes, i cili ishte dhe humanist i madh dhe besimtar i devotshëm, ishte i dashur për të gjithë komunitetin qē me përkushtim të madh nuk kurseu asgjë për të ndihmuar nevojtarët.

Hamit Merko ndërroi jetë në moshën 49 vjeçare.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments