Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiVrasja e Dilaver Bojkut nga Veleshta, ende e pazbardhur

Vrasja e Dilaver Bojkut nga Veleshta, ende e pazbardhur

Policia ende është duke punuar për zbardhjen e vrasjes së Dilaver Bojkut në Strugë. Siç njoftoi Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski në një takim me gazetarët, hetimi për kapjen e autorit të vrasjes po vazhdon ende.

Ai tha se policia posedon disa informacione në lidhje me rastin, por nuk ka ende prova të mjaftueshme për të zbuluar se cili qëndron pas vrasjes së Dilaver Bojkut.

Spasovski shtoi se hetimi atje po zhvillohet me vështirësi ngase nuk kakamera të sigurive dhe po punohet në bazë të deklaratave të dëshmitarëve.

Kujtojmë se Dilaver Bojku u vra më 14 gusht në lokalin Aqua Bar në pronësi të tij. Ai u qëllua në sytë e birit të tij.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments