Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVLEN hapi shtabet zgjedhore në Saraj dhe Zhelinë

VLEN hapi shtabet zgjedhore në Saraj dhe Zhelinë

Me pjesëmarrjen e qindra aktivistëve dhe mbështetësve, liderët e
koalicionit VLEN hapën shtabet zgjedhore në komunën e Sarajit dhe atë të
Zhelinës.

Kreu i Alternativës, Afrim Gashi, publikoi në Facebook se qytetarët në
çdo cep të vendit po radhiten pas VLEN-it.

“Vazhdojmë me hapjen e shtabeve të Fitores gjithandej ku ka shqiptarë.
Sonte, Zhelina dhe Saraji iu bashkëngjitën karvanit të ndryshimit. Në
çdo cep të vendit po marrim përkrahje për rrugën që kemi nisur, rrugën e
ndryshimit, mirëqenies dhe dinjitetit. Zhelina VLEN! Saraji VLEN!”,
shkruan Gashi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments