Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniOsmani në Saraj: Mirënjohës për mbështetjen e fuqishme

Osmani në Saraj: Mirënjohës për mbështetjen e fuqishme

Osmani në Saraj: Mirënjohës për mbështetjen e fuqishme

Kandidati shqiptar për president, Bujar Osmani ka bërë iftar sonte në Saraj, i ftuar nga Forumi i Gruas. Osmani ka falënderuar Degën e Sarajit për mbështetjen e idesë për president shqiptar.

“Bashkë me Valbonën dhe Elizën ishim pjesë e një takimi shumë pozitiv të forumit të gruas së degës Saraj. Faleminderit Forumit, Kryetarit të Komunës Blerimit, dhe gjith aktivit politik Saraj për mbështetjen e fuqishme të misionit të Presidentit të parë!”, ka shkruar Osmani në rrjete sociale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments