Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionVisar Hoda: Turp që kanalizimi kryesor i qytetit të më futet në...

Visar Hoda: Turp që kanalizimi kryesor i qytetit të më futet në shtëpi, lum ai që iku nga Struga

Ta dija qe ne shekullin 21 kanalizimet do ishin problemi kryesor ne kete ish qytet turistik sot qytet i qelbur, do kisha bere grope septike qe mos kisha probleme.
Ne kete shtet halesh ku parate publike ikin per luks ,fekalet jane flori.
Eshte turp qe kanalizimi kryesor i qytetit te me futet ne shtepi dhe askush nuk pergjigjet per kete.
Lum ai qe iku nga ky qytet..

Visa Hoda

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments