Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVidhet bizhuri ari me vlerë 750 euro

Vidhet bizhuri ari me vlerë 750 euro

Natën e kaluar në mes orës 19 dhe 22, disa persona të panjohur kanë kryer grabitje në shtëpinë e 25-vjeçarit V.S nga Reçica e Vogël.

Duke përfituar nga mungesa e familjarëve të shtëpisë, me forcë kanë hapur derën e përparme, kanë kontrolluar plotësisht dhomën e gjumit dhe nga sirtari e rrëgallit kanë marrë 5 copa bizhuteri të ndryshme ari, dhe pa u vënë re nga askush, personat janë larguar nga shtëpia.

Sipas gjetjeve paraprake të inspektimit, vlera e grabitur vlerësohet në rreth 45 mijë denarë.

Policia është duke punuar për të zbuluar kryesit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments