Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiVeleshtari Besmir Bojku, me Shkëndijën "shkatërron" Rabotniçkin (FOTO)

Veleshtari Besmir Bojku, me Shkëndijën “shkatërron” Rabotniçkin (FOTO)

Kuqezinjtë e Shkêndijës sigurojnë dhe fitoren e tretë me rradhë në kampionatin e Maqedonisë, duke mundur me shifrat e larta 6:2 Rabotniçkin,shkruan Struga Ekspres.

Nga kjo fitore e thellë nga kampionët e Maqedonisë,golashënues ishte edhe Besmir Bojku, djaloshi i talentuar nga Veleshta e Strugës.

SHKËNDIJA-RABOTNIÇKI 6:2 (3:1)
Stadiumi i qytetit në Tetovë
Golashënues: Mici 37′, Ibraimi 38′, 75′ dhe 82′, Bojku 40′ dhe Alimi 55′.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments