Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiValon Qyra do të jetë shef i shtabit zgjedhor në Veleshtë

Valon Qyra do të jetë shef i shtabit zgjedhor në Veleshtë

Valon Qyra, Drejtori i Burgut të Strugës dhe njëkohësisht kryetar i nëndegës së BDI-së në Veleshtë dhe anëtar i kryesisë qendrore të BDI-së do të jetë Shef Shtabi në Veleshtë .

Qyra tregon se ai do të siguroj mbi 2 mijë vota për Frontin Europian në zgjedhjet e ardhshme ne Veleshtë.

Qyra shihet si një nga emrat më me ndikim në Strugë tek BDI!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments