Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiVajza e Komandant Strugës me lot reciton poezi për babain e saj

Vajza e Komandant Strugës me lot reciton poezi për babain e saj

Vajza e Deshmorit Te Kombit Nuri Mazari Komandant Struga Recitoi Një Vjershë Në Akademinë kushtuar përvjetorit të vrasjes së babait të saj. Me lot në sy, Shqipdona ka pasur paraqitje madhështore para publikut e cila kujtohet gjatë, duke i bërë edhe ata të qajnë transmetohen gazeta Lajm.

Edhe pse kanë kaluar 12 vite, vrasja e Nuri Mazarit-Komandant Strugës mbetet enigmë, sikurse vrasjet e shumë ish ushtarëve dhe komandanteve të UÇK-së që ndodhën pas vitit 2001.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments