Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniEDHE NJE E ZHDUKUR NE MAQEDONI

EDHE NJE E ZHDUKUR NE MAQEDONI

Shtohet edhe nje e zhdukur ne Maqedoni

Dje ne oren 19:20 ne stacionin policor ne Shtip,M.D,(37) nga Shtipi,vajzen e tij N.M (17) e ka lajmeruar si te zhdukur.N.M (17).

Vajza dje pasdite eshte larguar  ne drejtim te panjohur dhe nuk u kthye perseri ne shtepi.

Policia po ndermerr masa per gjetjen e personit .

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments