Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderLiverpooli mposht Manchester City-n

Liverpooli mposht Manchester City-n

Tre piket i takuan Liverpool-it

Skuadra e Liverpoolit shenoi fitore ne derbin e zhvilluar ne Anfield kunder Manchester Cityt.

Jordan Henderson (11’) dhe Philippe Coutinho (75’) shënuan golat e kësaj fitoreje për Liverpoolin, teksa Edin Dzeko (25’) shënoi golin e vetëm të mysafirëve.

Liverpooli tani ka 48 pikë në pozitën e pestë në renditje, teksa City mbetet i dyti me 55 pikë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments