Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiU ndje përsëri tërmeti në Strugë, në ora 00:14

U ndje përsëri tërmeti në Strugë, në ora 00:14

Rrjeti telemetrik sizmologjik i Republikës së Maqedonisë ka regjistruar një tërmet, epiqendra e të cilit ndodhet 173 km në jugperëndim të Shkupit, në Republikën fqinje të Shqipërisë, me magnitudë lokale të Rihterit ML4.5 në orën 00:14.

Sipas të dhënave të deritanishme që disponon observatori, tërmeti është ndjerë në Ohër, Strugë, Gostivar dhe Shkup me intensitet III-IV gradë sipas shkallës makrosizmike evropiane.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments