Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiU kap me kokainë në Strugë, paditet 31 vjeçari

U kap me kokainë në Strugë, paditet 31 vjeçari

Zyra e jashtme për punë kriminale nga Struga ka bërë kallëzim penal kundër një 31 vjeçari nga Shkupi për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për kryerjen e veprës penale “Prodhim i paautorizuar dhe vendosje në treg të drogave narkotike, substancave psikotrope. dhe prekursorët”.

– Më datë 25.07.2023, punonjësit e policisë kanë marrë në pyetje të akuzuarin, gjatë të cilit kanë gjetur dhe sekuestruar kokainë, njofton MPB.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments