Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderTrajneri godet lojtarin e tij më këmbë dhe e rrëzon (Video)

Trajneri godet lojtarin e tij më këmbë dhe e rrëzon (Video)

Në ndeshjen për grup-mosha të vogla në Rusi, të zhvilluar mes Lokomotivës së Moskës dhe Brateevo Moska, ka ndodhur një ngjarje shokuese.
Trajneri godet lojtarin e tij më këmbë dhe e rrëzon. Shiko videon

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments