Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTragjedi në Maqedoni: Autobusi shkel për vdekje 59 vjeçarin

Tragjedi në Maqedoni: Autobusi shkel për vdekje 59 vjeçarin

Një çiklist humbi jetën pasi u godit nga një autobus. Aksidenti ndodhi sot pasdite rreth orës 16.20 në autostradën Shtip-Koçan, afër fshatit Obleshevë, njofton TS.mk.
Siç njofton Ministria e Brendshme, autobusi i drejtuar nga M. M. (1957) nga Koçani goditi çiklistin S. T. (1959) nga fshati Mojanci, Koçani.

I ndjeri S.T u pranua në Spitalin e Përgjithshëm Koçan, ku iu konstantuan plagë të rënda dhe u transportua për në Shkup, por vdiq gjatë rrugës.

Sipas informacionit paraprake, autobusi dhe çiklistët po shkonin në të njëjtin drejtim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments