Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident në magjistralen Gostivar -Kërçovë, trafiku zhvillohet në një korsi

Aksident në magjistralen Gostivar -Kërçovë, trafiku zhvillohet në një korsi

Trafiku në rrugën Gostivar – Kërçovë po zhvillohet në një korsi për shkak të një aksidenti.
Siç njoftojnë nga LAMM, aksidenti me makinë ka ndodhur pranë Trapçin Dol.

Ende nuk dihet shkaqet dhe pasojat e këtij aksidenti, por se ekipi i policisë janë në vendngjarje dhe po hetojnë gjithçka që lidhet me aksidentin.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments