Friday, December 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiTragjedi në Kalishtë, humb jetën një person

Tragjedi në Kalishtë, humb jetën një person

Një i moshuar nga Kalishti i Strugës ka humbur jetën si pasojë asfiksimit nga tymi. Stefan Dimoski zëdhënës i policisë konfirmon rastin për StrugaLajm se nga zjarri ka humbur jetën 73 vjeçari .

Dimoski informon se po hetohet rasti dhe në vendngjarje kanë shkuar organet kompetente për të hetuar rastin . Ndërkohë banorët lokal theksuan se pavarsisht ndihmës nuk mundën të bëjnë më shumë për evitimin e kësaj tragjedie.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments