Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTragjedi: Ndërron jetë 22 vjeçari pas rënijes nga kati i gjashtë i...

Tragjedi: Ndërron jetë 22 vjeçari pas rënijes nga kati i gjashtë i banesës

Një 22-vjeçar ka vdekur sot në mëngjes pasi ka rënë nga kati i gjashtë i një ndërtese në lagjen Aerodrom në Shkup.
Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Bojmia”, në afërsi të Stacionit Hekurudhor. Policia është duke hetuar në vendin e ngjarjes dhe tash për tash nuk janë të njohura motivet e fatkeqësisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments