Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMaqedoni/ Ja çfarë moti na pret këtë fundjavë

Maqedoni/ Ja çfarë moti na pret këtë fundjavë

Gjatë fundjavës do të ketë shi të përkohshëm në pjesët perëndimore, ndërsa në male me më shumë se 2000 metra lartësi mbidetare do të ketë borë të përkohshme.
Në pjesën tjetër të vendit do të mbajë mot me vranësira të ndryshueshme me periudha diellore. Të shtunën do të fryjë erë e fortë perëndimore, më e theksuar në jug të vendit.

Nesër temperatura do të lëvizë nga zero deri në pesë gradë, të dielën nga një deri në gjashtë gradë, të hënën do të ulet deri në minus një dhe do të arrijë deri në pesë gradë, të martën dhe të mërkurën përsëri do të jetë mbi zero dhe do të lëvizë në interval nga një deri në pesë gradë.

Rritja e konsiderueshme e temperaturave do të mundësojë shkrirje të shtresës së dëborës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments