Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTragjedi: Kaplohet nga zjarri ish fabrika, humb jetën një burrë

Tragjedi: Kaplohet nga zjarri ish fabrika, humb jetën një burrë

Me 10.11.2021 në ora 15.05 në SPB Kumanovë është lajmëruar se është shkaktuar një zjarr në një objekt ndihmës në ish fabrikën në rrugën “Done Bozhinov” në Kumanovë në pronësi të M.P.(59), transmeton Almakos dhe Struga Ekspres.

Në zjarr ka vdekur, D.L.(79) nga Kumanova, familjar i pronarit i cili ka jetuar aty. Vdekjen e ka konstatuar mjeku nga Qendra Mjekësore në Kumanovë.
Në ora 16.50 zjarri është shuar nga Njësia e zjarrfikësve në Kumanovë. Kontroll do të kryhet brenda ditës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments