Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjyla Çeliku: Kastriot Rexhepi nga fytyra duket se është i trembur, i...

Gjyla Çeliku: Kastriot Rexhepi nga fytyra duket se është i trembur, i shantazhuar dhe i turpëruar (FOTO)

Aktivistja e njohur dhe profesoresha nga Kërçova, znj.Gjyla Çeliku komenton pas daljes publike të deputetit të BESËS, Kastriot Rexhepi, i i cili nëpërmjet videos ku shpjegon se ai është shumë mirë dhe se qëndron me bindjen se ai është kundër rrëzimit tē qeverisë dhe se është pro NATOS dhe BE-së, ajo thotë se deputeti duket nga fytyra i trembur,i shantazhuar dhe i turpëruar,shkruan Struga Ekspres.

Ja postimi i saj i plotë:

“Komentoni këtë fytyrë në aspektin psikologjik!
Unë:
Fytyrë e trembur, e shantazhuar, mbase edhe e turpëruar që nënshkruan për rrëzim të qeverisë dhe tradhëton veten, fytyrë e trembur me jetë, fytyrë që përkrah qeverinë që akoma nuk dha përgjegjësi për 14 shqiptarë të djegur në Tetovë dhe që duhet edhe ky tipi t’i mbajë mbi shpinë, no comment…
Po ju?
Eurointergrimet dhe Amerika promovojnë lirinë dhe demokracinë, jo frikën dhe shitjen e vullnetit të popullit!
Nuk u shite ti Kastriot nëse je shitur, por vullneti i popullit!
Kurrë hajër mos pafsh nga lekët nëse je shitur!
Uroj të të përcjell mallkimi i popullit gjeneratë pas gjenerate nëse je shitur!”, përfundon prof.Gjyla Çeliku.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments