Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShqipëriTragjedi e rëndë shqiptare: Çifti i sapomartuar mbërrin i helmuar në spital,...

Tragjedi e rëndë shqiptare: Çifti i sapomartuar mbërrin i helmuar në spital, vdes nusja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Librazhd, ku një çift të rinjsh kanë mbërritur të helmuar në spitalin e qytetit.

Mësohet se O. H 27 vjec, dhe R. H 19 vjeçe kanë helmuar veten, ndërkohë që e reja ka ndëruar jetë.

Burime bëjnë me dije se 27 vjeçari është dërguar në spitalin e Elbasanit, po ashtu në gjendje të rëndë për jetën.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se të rinjtë ishin martuar të dielën.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments