Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTragjedi e madhe sot në fshatin Trebenishtë/ Shpërthen zjarri në shtëpi, humb...

Tragjedi e madhe sot në fshatin Trebenishtë/ Shpërthen zjarri në shtëpi, humb jetën e moshuara

Sot më datë 10.11.2023, në SPB-Ohër është raportuar se në një shtëpi në fshatin Trebenishtë, komuna e Debërcës, në pronësi të 77-vjeçares B.N. nga i njëjti fshat ka shpërthyer një zjarr dhe si pasojë ajo ka humbur jetën, ndërsa nga mjeku i Emergjencës Mjekësore ka konstatuar vdekjen.

–Sipas informacioneve, në shtëpi ndodhej edhe bashkëshorti i saj, 79-vjeçari B.T. dhe motra e saj , 70-vjeçarja B.N., e cila ka pësuar lëndime, më pas me automjet të Shërbimit të Emergjencës Mjekësore është transportuar në Spitalin e Përgjithshëm në Ohër. Në shuarjen e zjarrit ka intervenuar Njësiti Territorial Zjarrfikës nga Ohri, ndërsa një ekip inspektues i udhëhequr nga prokurori publik ka bërë kontroll të vendit, njofton SPB-Ohër.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments