/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Tjetër tërmet në Shqipëri! Ja sa ballë ka qenë këtë herë
Shqipëri, Slider

Tjetër tërmet në Shqipëri! Ja sa ballë ka qenë këtë herë

Një tjetër tërmet ka rënë mbrëmjen e sotme në Shqipëri. Tërmeti i shkallës Rihter, 3.1 ballë ka rënë para pak minutash në veri të vendit, ku epiqendra ka qenë 10 kilometra nga Kurbneshi.

Ndërkohë që nga tërmeti i rënë pasditen e sotme janë shkaktuar dëme materiale në 67 shtëpi në Bashkitë, Klos, mat dhe Bulqizë.

August 11, 2018

error: Content is protected !!
Struga Ekspres