Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTjetër rekord i ri i të prekurve me COVID, 594 në 24...

Tjetër rekord i ri i të prekurve me COVID, 594 në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 2 617 testime të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 594 kanë rezultuar pozitivë. Kryeson Shkupi me 303 raste, e ndjekur nga Strumica me 34, Tetova me 26 dhe Kumanova me 22. Po ashtu kanë ndërruar jetën nga sëmundja edhe 3 pacientë. Ndërsa të shëruarit në 24 orët e fundit janë 162. Rastet aktive me koronavirus aktualisht janë 5 266.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments