/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Tjetër rekord i ri i të prekurve me COVID, 594 në 24 orët e fundit
Maqedoni, Slider

Tjetër rekord i ri i të prekurve me COVID, 594 në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 2 617 testime të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 594 kanë rezultuar pozitivë. Kryeson Shkupi me 303 raste, e ndjekur nga Strumica me 34, Tetova me 26 dhe Kumanova me 22. Po ashtu kanë ndërruar jetën nga sëmundja edhe 3 pacientë. Ndërsa të shëruarit në 24 orët e fundit janë 162. Rastet aktive me koronavirus aktualisht janë 5 266.

October 17, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres