/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ja si është koha sot
Maqedoni, Slider

Ja si është koha sot

M.oti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare, më e theksuar në pjesët perëndimore ku do të ketë kushte të paraqitjes të shiut të kohëpaskohshëm. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit erë e përforcuar e përkohshme nga drejtimi verior.

– Advertisment –

Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 2 deri në 12, ndërsa ajo e ditës prej 15 deri në 22 gradë Celsius.

October 18, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres