Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriTirane,nëna 54-vjeçare lind një vajzë

Tirane,nëna 54-vjeçare lind një vajzë

Një nënë 54-vjeçare ka sjellë në jetë një vajzë në maternitetin “Koco Gliozheni” në Tiranë.

Ngjarja është konsideruar si e rrallë, konsideruar edhe moshën e nënës që ka sjellë në jetë fëmijën. Lajmi është publikuar në rrjetin social “Facebook” nga mjekja gjinekologe Anika Dokle, vajza e deputetit të Partisë Socialiste, Namik Dokle.

“Sot erdhi në jetë MIA! Një nder ato raste që të mbetet gjatë në mendje. Nëna e saj është 54 vjeç. Hare dhe emocion! Kësaj i thonë JETË!”,-shkruan Anika Dokle në “Facebook”, ndërsa falënderon edhe Prof. Astrit Bimbashi.

Më herët, pedagogia në Fakultetin e Infermierise në Tiranë, është shfaqur aktive duke kritikuar gjendjen e sistemit shëndetësor në vend, ndërsa nuk ka ngururar të kritikojë edhe përfshirjen e personave me precedentë kriminal në radhët e partive politike./Panorama/.  

bebe2bebe3

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments