Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniOHER:VRASESI I DYFISHTE U KAP NE SHQIPERI

OHER:VRASESI I DYFISHTE U KAP NE SHQIPERI

Pas 6 muajsh arratisje,ne Shqiperi eshte arrestuar Bojan.P,i dyshuari kryesor per vrasjen e dyfishte e cila ndodhi ne restorantin ”Imperator”,ne Oher.Informacionin per arrestimin e tij e konfirmoi sonte ne mbremje, sektori ministrise se  puneve te brendshme ne Oher!

Me 22 gusht,vitin e kaluar,Bojan.P gjuajti me arme zjarri ne drejtim te dy personave qe gjendeshin ne teracen e restorantit ”Imperator” dhe pastaj u largua ne drejtim te panjohur.

Per te dyshuarin e vrasjes se dyfishte kishte flet arrest nderkombetar.Pas vrasjes se dyfishte u arrestua edhe nje person i cili ishte bashke me te dyshuarin ne momentin e vrasjes se dy personave.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments