Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTHERET ME THIKE NJE I RI NGA TETOVA

THERET ME THIKE NJE I RI NGA TETOVA

PERLESHEN ME THIKE,LENDOHET RENDE NJE I RI NGA TETOVA

Në një përleshje që ka ndodhur sonte rreth orës 19 e 30 minuta në rrugën “Dervish Carra”, është lënduar rëndë një i ri.
Sipas burimeve jozyrtare nga përleshja me thika ka mbetur i lënduar rëndë 23 vjeçari S.S i cili është prerë në këmbë dhe në krahë,

I lënduari është dërguar në Spitalin e Tetovës, por për shkak të ashpërsisë së plagëve të marra ai është dërguar me urgjencë në Spitalin e Shkupit.
Ekipet policore kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe kanë kryer ekspertizën e incidentit.
/tetova1/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments