Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniThaçi: Në zgjedhje shkojmë bashkë me BDI-në

Thaçi: Në zgjedhje shkojmë bashkë me BDI-në

Partia Demokrtaike Shqiptare (PDSH) sot mbajti Kuvendin Qendror, ku si temë diskutimi ka qenë koalicionet parazgjedhore.

Kuvendi i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH) i ka dhënë dritë jeshile Menduh Thaçit që të bashkohet me Frontin Europian që udhëhiqet nga BDI-ja.

Raundi i parë i zgjedhjeve presidenciale do të mbahet më 24 prill, ndërsa raundi i dytë më 8 maj, së bashku me zgjedhjet parlamentare. Fushata për zgjedhjet presidenciale do të fillojë më 4 prill dhe zgjat deri më 22 prill, kur edhe fillon heshtja që zgjat deri më 24 prill. Fushata për zgjedhjet parlamentare do të fillojë më 18 prill dhe do të zgjasë deri më 6 maj.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments