Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniStruganja Jovana Mojsoska do të të jetë bartëse e Listës në zonën...

Struganja Jovana Mojsoska do të të jetë bartëse e Listës në zonën numër 5 tek e ” Majta”

Jovana Mojsoska nga Struga do të jetë bartëse e listës zgjedhore në Njësinë e pestë zgjedhore për partinë e majtë.

Mojsoska është kriminologe e diplomuar për krimin financiar, sekretare e përgjithshme e së majtës dhe luftëtare shumëvjeçare për drejtësi sociale dhe mbrojtje të mjedisit dhe kafshëve.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments