Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTërmeti i fortë në Greqi ndjehet edhe në Ohër,Resnjë dhe Manastir

Tërmeti i fortë në Greqi ndjehet edhe në Ohër,Resnjë dhe Manastir

Një tërmet i fortë me magnitudë 4.7 të shkallës Rihter ka goditur Greqinë në orën 05:20 të mëngjesit të sotëm.

Sipas informacioneve fillestare, epiqendra ka qenë në bregun e ishullit të Korfuzit, në një thellësi prej 10 kilometrash.

Tërmeti me intensitet të ulët është ndjerë edhe në rajonin e Ohrit, Manastirit dhe Resnjës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments