Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTërmet në Maqedoninë e Veriut

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Tërmet me intensitet prej III ballëve sipas Shkallës evropiane makrosizmike është ndjerë këtë mëngjes në ora 9 e 31 minutë në Dellçevë, Trabotivishte dhe rrethinë, kumtoi Observatori sizmologjik pranë Fakultetit matematiko-natyror në Shkup.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 140 kilometra në lindje të Shkupit, në Bullgarinë fqinje, me magnitudë lokale të Rihterit ML3.3.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments