/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Tërmet në Durrës
Shqipëri, Slider

Tërmet në Durrës

Perseri tërmete ne Shqipëri.
Një tërmet u regjistrua pak minuta më parë në zonën e Durrësit, lëkundjet e të cilit u ndjenë dhe në Tiranë.
Sipas Qendrës Europiane të Regjistrimit të Tërmeteve tërmeti ishte me magnitudë 3.6 Rihter me epiqendër 12 km në verilindje të Durrësit dhe thellësi 11 km. Nuk raportohen dëme nga ky tërmet.

September 23, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres