Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTërmet me epiqendër në Greqi, ndjehet edhe në disa qytete të Maqedonisë...

Tërmet me epiqendër në Greqi, ndjehet edhe në disa qytete të Maqedonisë së Veriut

Një tërmet me intensitet 4 ballë sonte është regjistruar në Greqi.

Epiqendra ka qenë 159 kilometra nga Larisa me thellësi prej dy kilometrave.

Tërmeti është ndjerë edhe në Maqedoninë e Veriut, përkatësisht në Resnjë, Ohër dhe Manastir.

Ndryshe, të martën një tërmet u regjistrua edhe në rajonin e Kërçovës me intensitet 3.5 ballë, ndërsa epiqendra ishte 4 kilometra në jugperëndim të Kërçovës në thellësi prej dy kilometrave.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments