Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriTë shtëna me armë zjarri në një lokal me muzikë live

Të shtëna me armë zjarri në një lokal me muzikë live

Në orët e mbrëmjes së djeshme në periferi të Korçës, në një lokal është regjistruar një konflikt mes disa personave që ka përfunduar me të shtëna me armë zjarri.

Mësohet se autorët kanë qëlluar nga rruga në drejtim të lokalit por fatmirësisht pa shkaktuar lëndime në njerëz.

Ngjarja është shënuar në një lokal nate me emrin “Tropical” ku kishte muzikë live.

Policia i ka identifikuar autorët dhe po punon për kapjen e tyre e zbardhje e plotë të ngjarjes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments