Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë shtëna me armë në Shkup, plagoset një person

Të shtëna me armë në Shkup, plagoset një person

Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) njofton se sot në orët e mëngjesit është plagosur me armë zjarri, Ljupço Kostadinovskit.
Nga MPB theksojnë se personi i plagosur është dërguar menjëherë në spital.

“Sot në ora 08:38 në SPB Shkup është raportuar se në rrethinën e Aerodromit një person ka shtënë me armë zjarri dhe ka plagosur L.K (57) para shtëpisë së tij. I plagosuri është transportuar në kompleksin klinik “Nënë Tereza” për ndihmë mjekësore.

Në vendngjarje kanë dalë efektivë të policisë dhe po merren masa për zbardhjen e rastit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments