Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArmend Reçi zgjidhet kryetar i të rinjve të Aleancës së Strugës (FOTO)

Armend Reçi zgjidhet kryetar i të rinjve të Aleancës së Strugës (FOTO)

KUVENDI II I FRASH STRUGË ZGJODHI PER KRYETAR TE RI TE FRASH STRUGE ARMEND RECI

Kuvendi u zhvillua me nje prezence masive te te rinjeve, te pranishem ishin edhe Kryetari i ASH Z.Arben Taravari, Sekretari Gjeneral z.Krenar Lloga, deputeti zones z.Remzi Mehmedi, dhe funksionere te tjere te larte te partise.

Kuvendin e pershendeten edhe Kryetari Deges z.Lulzim Nasufi dhe anetarja e kryesise se partise znj.Premtime Zylali

Kuvendi unanimisht votoi per zgjedhjen e Armend Reci si Kryetar i ri i FRASH-STRUGË.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments