Thursday, February 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë gjithë të dyshuarit për vrasjen e 14 vjeçares janë maqedonas

Të gjithë të dyshuarit për vrasjen e 14 vjeçares janë maqedonas

Policia maqedonase gjeti trupin e Vanja Gorçevskës (14), të cilën e kërkonte prej dida ditësh. Është gjetur edhe trupi i pajetë i Panço Zhezhovskit (74) nga Velesi, zhdukja e të cilit ishte raportuar më 22 nëntor. Sipas prokurorisë, të njëjtët persona janë përgjegjës për vrasjen e Panços dhe Vanjas.

Sipas mediave maqedonase, të pesë të dyshuarit janë shtetas të Maqedonisë së Veriut.

Njëri prej tyre dyshohet se ka rrëfyer gjithçka.

Personi në fjalë dyshohet se ka thënë se kanë vrarë Vanjën dhe Pançon.

Gjithashtu ai ka treguar se kanë përdorur një makinë tip “Citroen”, të cilës i kanë vënë flakën dhe policia e ka gjetur.

Në bazë të këtyre informacioneve, policia ka gjetur dy trupat.

telegraf.rs

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments