Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiTë gjithë për Ziadin Selën

Të gjithë për Ziadin Selën

Të gjithë shqiptarët në emigracion janë ngritur në këmbë për t’i dhënë mbështetjen masovike struganit atdhetar Ziadin Selës. Ata kanë marrë udhën për vendlindjen e tyre për të mbështetur birin e tyre që ua fali Zoti për të bërë vepra humane dhe krijimin e besimit të mirë për të gjithë qytetarët e komunës së Strugës.

Nëse të gjithë shqiptarët në emigracion janë ngritur në këmbë për ta mbështetur birin e tyre Ziadin Selën, atëherë kjo do të duhet t’i motivonte edhe më shumë qytetarët struganë që bashkë me struganët e ardhur nga emigracioni për t’i dhënë mbështetjen e madhe kundër argatit të Lube Boshkovskit, Ramiz Merkos.

Strugës i duhet Ziadin Sela për ta çuar amanetin e të parëve në vend dhe për ta vazhduar ndryshimin që dikur Ramiz Merko me bandat e tij e privatësuan Strugën e bukur që e ka falur natyra. Vota e struganëve për Ziadin Selën do të jetë investim dhe cilësi e pashmangshme për një jetë më të mirë siç ka qenë këto 4 vitet e fundit./fol.mk/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments