Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDIASPORA per STRUGEN: Deklarate e hapur per Media

DIASPORA per STRUGEN: Deklarate e hapur per Media

DIASPORA per STRUGEN

Deklarate e hapur per Media

Ju bejme thirrje te gjithe Struganve pa marr parasysh perkatsine kombetare apo fetare qe mos bien prapavi te propagande te BDIse, Aliut dhe Ramizit.

Ne Diaspora pa marr parasysh se ku jetojme dhe punojme kurdoher do te qendrojme aty ku ka nevoj dhe ku preket interesi jon qytetar.

Ali, Ramiz edhe Zoran ne nuk jemi armiqte e popullit por shpetimtar te Struges, Gostivarit, Tetovës, Dibres dhe keshtu me rradhe. Ne jemi ata qe Maqedonine e lene te marr frym per viti, ne jemi ata qe garantojne te ardhurat e qytetarve te Maqedonise.

Mos manipuloni dhe mos shtini urretje nderetnike si mbrem ne Struge dhe Tetove, Zoran populli ta ka dhene besimin qe te udheqish si nje Kryeminister te formatit perendimor e jo si Sllobodani qe me mitingjet e tij qe shkaktoj qindra lufta dhe mjerime. Nuk te kemi vene kryeminister qe te perkrahish njerez qe ne gjykata kane dosje te tera per afera korruptive dhe per vjedhje te prones dhe buxhetit popullor.

Keta njerez e kan vendin ne gjykate, pastrimi i krimit, korrupcionit eshte ne te miren e Shqiptarve, Maqedonve, Turqve dhe keshtu me rradhe.

Diaspora ben Ndryshimin shifemi ne Vendlindje

Diaspora per Strugen
Keshilli Organizativ

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments