Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë enjten kthehet acari dhe bora

Të enjten kthehet acari dhe bora

Nën ndikimin e një ere të fuqishme nga dita e enjte në vendin tonë do të mbizotërojë mot i ftohtë me borë dhe acar, ndërkohë që temperaturat do të lëvizin deri në -7 gradë C, transmeton Zhurnal.mk

Ky mot i ftohtë me borë dhe acar do të mbizotërojë kryesisht në pjesën perendimore dhe veriore të vendit, ndërsa në pjesën jugore do të mbizotërojë vetëm mot i ftohtë dhe me acar ndërsa të rreshurat e dëborës do jenë në sasi më të vogël.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments