Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNesër në “Trendy Caffe”-Strugë, përjetoni një mbrëmje të paharruar romantike me Redon...

Nesër në “Trendy Caffe”-Strugë, përjetoni një mbrëmje të paharruar romantike me Redon Makashin (FOTO)

Këngëtari romantik Redon Makashi do të performojë në Strugë më datën 01.01.2018 , me rastin e Vitit te ri (01-01-2016) në qender te Struges,ne “TRENDY CAFFE”.
Redon Makashi,kengetari qe gjithmone krijon nje atmosfere te bukur romantike dhe te paharruar,vetem ne “TRENDY CAFFE”,kenaqesia e garantuar!Redon Makashi,një emër i madh që garanton mbrëmje të mëdha gazmore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments