Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiTë dielën Ziadin Sela do të bashkëbisedojë me struganët

Të dielën Ziadin Sela do të bashkëbisedojë me struganët

Ne organizim te Aleances per Shqiptaret dega Struge, te dielen me dt.21-01-2018 me fillim ne ora 16 ne hotel Drin ne Struge.Kryetari i ASh z.Ziadin Sela ,sekretari i ASH z.Arben Taravari, deputeti i zones z.Syria Rashidi si dhe eksponente e tjere te partise do te kene bashkebisedim me qytetaret e Struges dhe rrethines, si dhe me moton ANGAZHOHU! Behu pjese e ndryshimit! Kryetari Sela do te apeloje tek qytetaret qe te antarsohen dhe te jene pjese e ASH.Kjo ftese vlene per te gjithe te interesuarit pa dallim bindjeve te tyre.Ju mirepresim
Aleanca për Shqiptarët-Strugë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments