Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTaravari me ofertë për Selën: Nëse dëshiron të dalësh vetë në zgjedhje,...

Taravari me ofertë për Selën: Nëse dëshiron të dalësh vetë në zgjedhje, silli listat, unë i nënshkruaj

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka dalë me një ofertë për Ziadin Selën.

Taravari tha se nëse dëshirojnë të dalin vetë në zgjedhjet, “t’ia dërgojë listat dhe ai ia nënshkruan”, përcjell TV21.

Ai këtë e bazoi në arsyetimin:

“Sinqerisht, nuk dua që bashkëpartiakët e mi të jenë me një listë me Menduh Thaçin dhe Ali Ahmetin”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments