Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTaravari: Ky vend meriton më në fund një Qeveri që të punojë...

Taravari: Ky vend meriton më në fund një Qeveri që të punojë për njerëzit!

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari thotë se në qeverinë e re do të punojnë njerëz me kredibilitet të lartë dhe profesionalizëm.

“Ky vend meriton më në fund një Qeveri që të punojë për njerëzit!”, ka shkruar Taravari. (INA)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments